Kompleksne rakenduste lahendus MyClients aitab Teil lahendada järgmisi ülesandeid:

 • E-posti reklaam ja kampaaniad:
 • Reklaamimahud e-posti teel suurenevad ning on jõudmas bannerireklaamile järele. Me pakume Teile terviklikke lahendusi, mis lubavad Teil e-posti teel koostada ning saata kiirelt ja lihtsalt reklaami ja informatsiooni, samuti jälgida korraldatud kampaania statistikat.

 • SMSi reklaam ja kampaaniad:
 • Meie süsteemi abil saate oma partneritele või klientidele SMSide teel saata teavitussõnumeid, reklaamida oma kaupu ning teenuseid, kävitada ja läbi viia reklaami- või PR-kampaaniaid.

 • Elektrooniline küsitlus:
 • Me aitame Teil koostada ja läbi viia küsitlusi ning koostada hiljem üksikasjaliku aruande tulemustest.
  "Saada Sõbrale" ja teised mitmetasandilised turunduskampaaniad on lihtsasti korraldatavad MyClients abil

  Meie süsteemi saab kasutada igaüks, see ei nõua spetsiifilisi tehnilisi teadmisi. Erinevalt konkurentidest püüame me anda oma klientidele võimaluse ise koostada ning läbi viia neile sobivaid turunduskampaaniaid. See on tunduvalt lihtsam kui Te arvate ja Te ei pea eelnevalt maksma millegi eest, mida saate ise teha. Meie professionaalsed konsultandid aitavad Teid alati Teie küsimuste puhul.

  Kas olete teadlik sellest, et 80% teie klientidest kasutavad igapäevaselt Google'i otsingumootorit? Nad kõik otsivad teie tooteid, kuid teie veebisait ei ole nende jaoks leitav. Me aitame teie veebisaidil tõusta Googli TOP positsioonidele, aitame käivitada AdAords kampaaniaid ja parandada Teie müügi tulemusi. Meie turundusspetsialistid aitavad Teie ärile kaasa , pakkudes järgnevaid teenuseid:

 • Search Engine Optimization (SEO)
 • Internet Marketing - PPC (Pay-Per-Click)
 • Social Media Marketing
 • Website promotion (Linkbuilding)

  Rohkem informatsiooni leiate siit.

  Meie süsteemi kasutavad:
  Sampo Pank AS
  DHL Estonia AS
  Estonian Air AS
  Helmes AS
  AS Baltic Tours
  Silja Line AS
  Super Sea Cat

  Tutvuge meie klientide nimekirjaga
 • Username: 
  Password: 

   
  Registreeri tasuta!
  50 e-mail krediiti tasuta!


  20011 - 01 - 03

  We provide our customers with professional SMO service.
  Social Media Optimization is the methodology of uitilizing social media activity with the intent of attracting visitors to your web site.

  20010 - 20 - 09

  We have changed our hosting provider to Hetzner Online http://www.hetzner.de
  Hetzner Online was distinguished as best German hosting provider for private clients by the Association of German Internet Enterprises (eco) in 2007.

  2009 - 01 - 01

  In order to provide our clients with a full Internet Marketing service, our experts offer professional consultancy in SEO (Search Engine Optimization), SEM (Search Engine Marketing), PPC (Pay-Per-Click).

  2008 - 07 - 01

  MyClients™ have signed a cooperation agreement with SMSolutions company. Now we offer cheaper SMS services in Baltic States than ever before.

  2008 - 03 - 01

  Byzantine Consult Ltd. becomes our partner, using MyClient™ solutions for the marketing and sales campaigns for several of their key accounts.

  2007 - 09 - 01

  Our development team has done a great job improving performance of MyClients mailing engine, as requirements of our clients constantly grow.

  2007 - 01 - 20

  MyClients.eu has developed a new SMS module. Our clients can launch SMS campaigns as easy as sending e-mail.